سقف کشسان و آسمان مجازی چاپی

سقف کشسان چاپی

با استفاده از سقف کشسان چاپی امکان چاپ هر نوع تصویر یا طرح با کیفیت بالا میسر می‌گردد و مقدار نوردهی آن با توجه به نوع متریال (ترنس، ساتین یا براق) تغییر می‌کند و البته نوع تصویر انتخابی نیز بر میزان نورگذری تأثیر مستقیم دارد. این نوع سقف‌ها قابل استفاده در منازل مسکونی، هتل، بیمارستان، آمفی تئاتر، آرایشگاه‌ها و… کاربرد دارد.
عرض سقف‌های کشسان چاپی از 320 سانتی متر تا 500 سانتی‌متر متغیر است و به صورت یکپارچه قابل اجرا می‌باشد.
سقف چاپی این امکان را به شما می‌دهد که علایق و سلیقه‌های خود را بر این سقف‌ها پیاده نمائید و دکوراسیون داخلی منازل یا اتاق کار و… خود را با سلیقه خودتان طراحی نمائید.

سقف کشسان و آسمان مجازی مات

سقف کشسان مات

سقف کشسان ساتن (نیمه مات) کمی ضخیم‌تر از سقف‌های ترنسپارنت (نورگذر) می‌باشد و میزان نورگذری این نوع سقف‌ها کمتر از انواع ترانسپارنت می‌باشد. این نوع سقف با توجه به تجربه گروه مهندسی آرت اسکای بسیار مناسب برای مناطق سردسیر می‌باشد به این دلیل که این سقف‌ها دارای ضخامت بالاتری نسبت به ترانسپارنت می‌باشد و این‌ها نیز همانند دیگر انواع سقف قابل چاپ هر نوع تصویری می‌باشند. در اصل می‌توان این نوع سقف‌ها را فی مابین لاکر و ترنسپارنت دانست.

سقف کشسان و آسمان مجازی ساتن

سقف کشسان ساتن

این نوع سقف دارای طرفداران خاصی است که سبک ساده را می‌پسندند. در کشورهای اروپایی بیشتر از این نوع سقف کشسان استفاده می‌کنند. تفاوت این نوع سقف با سقف‌های ساتین و ترنسپارنت در این است که این سقف دارای برجستگی‌هایی بر روی خود هست و میزان نورگذری این نوع سقف کمتر از انواع دیگر می‌باشد و می‌توان به صورت تجربی گفت که میزان نورگذری در حدود ۱۰ درصد می‌باشد و دارای طیف رنگی کمتری نسبت به انواع لاکر می‌باشد و نورپردازی در این نوع سقف‌ها بیشتر به صورت آپ لایت (بیرونی) است.

سقف کشسان و آسمان مجازی براق یا لاکر

سقف لاکر(براق)

با اجرای سقف کشسان لاکر فضای محیط شما به صورت مجازی بزرگتر دیده می‌شود و نورپردازی در این نوع سقف به صورت آپلایت و یا با استفاده از فیبر نوری و کریستال سواروفسکی انجام می‌شود که زیبایی این سقف‌ها را دو چندان می‌نماید.
سقف لاکر در نوع رنگی متنوعی نسبت به دیگر سقف‌ها را داراست و با توجه به انعکاس نور حالت آینه ای به محیط شما می‌بخشد.

سقف کشسان و آسمان مجازی آسمان پر ستاره

سقف گالکسی و آسمان پرستاره

این نوع سقف یکی از انواع سقف‌های کششی لاکر به شمار می‌رود با این تفاوت که به صورت کارخانه‌ای کهکشان، آسمان و ابر بر روی آنها چاپ گردیده است و این‌ها فقط به صورت آپ لایت قابل نورپردازی هستند و همانند سقف لاکر می‌توان از فیبر نوری و کریستال سواروفسکی که ستاره‌های آسمان شب را ایجاد می‌کنند برای زیبایی بیشتر دکوراسیون محیط استفاده نمود.