گروه مهندسی آرت اسکای یکی از برزگترین تولیدکنندگان انواع سقف کشسان می‌باشد. این شرکت با بهره‌گیری از متخصصان اروپایی و داخلی سعی در ارائه خدمات بهتر دارد و سقف کاذب کشسان آرت اسکای از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و از برندهای اکراینی و فرانسوی استفاده می‌کند.

سقف‌های ما دارای طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها و طرح‌های مختلف می‌باشد که با بهره‌مندی از کارشناسان زبده ما این امکان را به ما می‌دهد که بر روی انواع سقف با شکل و فرم‌های متنوع، بتوانیم نصب و اجرای کاملاً متفاوتی را ارائه دهیم.

گروه مهندسی آرت اسکای با دارابودن 50 نمایندگی فعال به صورت مستقیم و 250 نمایندگی با واسطه دائماً در حال گسترش داد نشبکه فروش و اجرای این نوع سقف‌ها در ایران و کشورهای همسایه می‌باشد.

این شرکت با بهره‌گیری از مشاوران اوکراینی خود در حال آموزش به متقاضیان فراگیری سقف‌های کشسان می‌باشد و سالانه تعداد بسیار زیادی متخصص سقف کاذب کششی را به نقاط مختلف ایران می‌فرستد و دلیل وجه تمایز ما نسب به دیگر شرکت‌ها کیفیت در ارائه متریال و اجرا می‌باشد.

آرت اسکای شعار نیست بلکه رویاهای شما را به واقعیت تبدیل می‌کند

شما نیز می‌توانید امتحان کنید و به دوستان و آشنایان خود ما را معرفی نمائید

وجه تمایز شرکت ما از دیگر شرکت‌های سقف کشسان

اصلی‌ترین وجه تمایز شرکت ما در بحث فروش متریال به همکاران عزیز عبارتند از:

  1. سرعت تحویل سفارش مشتری در کمترین بازه زمانی 4روز برای شهرستان‌ها و 3روز برای تهران با کیفیت عالی
  2. متریال کشسان ما دارای ضمانت‌نامه 10ساله می‌باشد.
  3. ارائه پشتیبانی و راهنمایی همکاران در زمان نصب متریال‌ها

این شرکت با داشتن گروه حرفه‌ای ایرانی و اروپایی پروژه‌های شما را به نحو احسن و در کمترین زمان با کیفیت عالی و با استانداردهای لازم انجام نخواهد داد که همه این‌ها به یک هدف منتهی می‌شود و آن جلب رضایت شما مشتریان عزیز می‌باشد.